+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Harem Evden Eve Nakliyat


Yılların tecrübesiyle hizmetinizde olan şirketimiz, İstanbul’un her noktasında hizmete devam etmektedir. İstanbul’da ki hizmet verdiğimiz mahalleler ve ilçelerden birisi de Üsküdar ilçesine bağlı Harem mahallesidir. Geçmişi çok eskiye dayanan ve oldukça sevilen, bilinen bir mahalle olan Harem, Selimiye’nin sahil kısımlarını tamamen kaplamaktadır. Haydargarı’na olan yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çeken Harem, oldukça hareketli ve işlektir. Bu nedenle de vatandaşlar tarafından oldukça tercih edilir. Sizlerde bu mahallede oturuyor ve farklı bir noktasına taşınmak istiyorsanız, şirketimizi arayarak bilgileri verebilirsiniz.

Harem ev taşıma hizmetlerimizden yararlanmak oldukça kolaydır. Evden eve taşıma, hem fiyat olarak düşük, hem de hizmet olarak oldukça yüksektir. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet anlayışımız mevcuttur. Sizlere en iyi hizmeti vermek için, durmadan kendimizi geliştiriyoruz. Ekibimizin düzenli olarak aldığı eğitimler ve her sezon yenilenen kamyonlarımız bunun en büyük örneğinidir. Ayrıca içiniz rahat etsin diye ve hizmet kalitemizin artması amacıyla, sigorta işlemi yapmaktayız.

Sigorta işleminin sizlere olan yararı, taşıma esnasında ki zararın ziyanın sizlere mal edilmemesidir. Uzman ekibimizin titizlikle çalışmaları sonucunda, sizleri üzmeden evden eve nakliyat işleminizin tamamlanması sağlanmaktadır. Şirketimize başvurduktan sonra, mesafeye ve yükün büyüklüğüne göre değişen fiyatlarımızdan sizlere iletilen ilk tutardan fazlasını ödemezsiniz. En iyi yanı da budur. Çünkü, ekstra giderler çıkartan şirketlerden farklı olarak, en başında ne denilmişse onda devam edilmektedir. Sigorta dahil, hiçbir gider sizlere yansıtılmaz. Siz sadece Harem ev taşıma işlemi için ücret ödersiniz. Gerisi şirketimiz karşılamaktadır. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat