+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Gözdağı Evden Eve Nakliyat


Kara ve demir yoluyla ulaşımın sağlandığı, kendi başına şehir olabilecek bir nüfusa sahip olan Tuzla ilçesinde yer alan, Gökdağı mahallesinde oturmak bir ayrıcalıktır. Çünkü bu mahalle de kendine ait özel hisler var. Her türden insanı evinde hissettirmeyi başarabilen mahallede oturmak, ayrıcalıktır. Şirket olarak, bu büyülü mahallede oturan insanlar için evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sizin belirleyeceğiniz saat dilimlerinden, uygun olan kısımlarını sizlere sunarak, en doğru ve kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. İsterseniz telefondan, isterseniz mail olarak, isterseniz de web sitemizden bizlere ulaşarak, her türlü taşıma işleminiz için talepte bulunabilirsiniz.

Gökdağı ev taşıma işlemleriniz sırasında, Gökdağı içinde bulunan evinizden, aynı mahallede ki diğer evinize uygun fiyatlara ve hizmetin en üst seviyede olduğu bir çalışma şekliyle, memnuniyetinize memnuniyet katmaktayız. Verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla aldığınız için, içiniz rahat oluyor. Birde eşyalarınızın güvenliğine güvenlik katacak, kafanızın tamamen rahat olmasını sağlayacak sigorta hizmetimiz sayesinde, Gökdağı ev taşıma işleminiz zulümden çok zevk’e dönüşecektir. Siz rutin işlerinizi hallederken, biz gün içinde sizlere söylediğimiz saatlerde ev taşıma işleminizi gerçekleştirmiş olacağız. Sigorta hizmetimiz sayesinde de, eşyalarınızı güvenceye alıp, herhangi bir aksilik sonucunda başınıza sorunlar çıkartılmasını engelliyoruz.

Hem şirketin güvenliğini, hem de müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için sigorta işlemi çok önemlidir. Evden eve nakliyat işlerinizi tam bir profesyonel anlayış içerisinden sürdürmekteyiz. Her türlü soru ve sorunlarınıza anında cevap veren çağrı ekibimiz sayesinde, sormak veya öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için, telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. İsteklerinizin fazlasını size sunmak için durmadan geliştirmeye devam ediyoruz. Araçlarımızın en iyi şekilde olması, eşyalarınıza verdiğimiz önemi kat kat göstermektedir. Çünkü araçların kötü veya eski model olması eşyalarınız için sorun teşkil edecektir.

 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat