+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Üsküdar Evden Eve Nakliyat


Üsküdar adına şarkılar ve şiirler yazılmış olan, İstanbul'un en güzel ilçelerinden birisidir. Tamı tamına 33 tane mahalleye sahip olan Üsküdar batısında İstanbul Boğazı olmak üzere kuzeyde Beykoz, doğuda Ümraniye ve Ataşehir, güneyden ise Kadıköy ile çevrilirdir. Üsküdar 1926 yılı dahil olmak üzere o süreye kadar bir il büyüklüğündeydi. Fakat aynı yıl yapılan yasal değişikliklerle ilçe olmuştur. İstanbul'un en güzide ilçelerinden birisi olan Üsküdar da birçok tarihi yapı mevcuttur. Altunizade Camii, Çinili Külliyesi, Mihrimah Sultan Külliyesi, Ayazma Camii, Beylerbeyi Sarayı, en önemlisi ve bilineni Kız Kulesi ise bunlardan sadece bir kaçı. Bu kadar tarihin içinde olan bir ilçe olmasının yanında eğitim ve sağlık alanında da çok ileridir. İlçe de 7 tane üniversitenin tamamı ve Marmara Üniversitesi'nin tamamı bulunmaktadır. 87 ilköğretim okulu ve 50 tane ortaöğretim binası bulunmaktadır. Ayrıca hepimizin beğenerek izlediği ve hayran kaldığı Hababam Sınıfı filminin çekildiği Adile Sultan Kasrı ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Bunların yanında 2'si özel hastane 5 tane devlet hastanesi olmak üzere tam 17 tane hastane bulunmaktadır.

Ulaşımın da son derece kolay olduğu Üsküdar Boğaziçi Köprüsünün Anadolu yakasıdır. Ayrıca D-100 karayolu ilçenin içinden geçerek Harem'e kadar uzanır. Deniz kenarında bulunduğu için deniz ulaşımının önemli bir parçası olan Üsküdar Marmaray projesinden sonra İstanbul'un önemli ticaret mekânlarından birisi olmuştur. Üsküdar'ın bu hızlı gelişimi bazı kesimlerinde nüfusunun hızla artmasına neden olmaktadır. Bu nüfus artışı genellikle iç göçle sağlanıyor. İnsanlar taşınmak istiyorlar fakat güvenebilecekleri ve uygun bir nakliye şirketi bulmakta güçlük çekiyorlar. Artık buna gerek yok çünkü Üsküdar Nakliyat olarak sizlere hem güvenilir hem hızlı hem de uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz.

Evinize kadar gelip eşyalarınızı asansör teknolojisiyle kamyonlara yükleyip sabitliyoruz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni evinize getirdikten sonra ise tekrar asansörle evinize çıkartıyor ve yerleştiriyoruz. Bunların hepsini yaparken eşyalarınızın zarar görme ve kaybolma ihtimaline karşılık olarak eşyalarınızı sigortaya alıyoruz. Bütün bunların sonunda ise sizlerden diğer nakliye firmalarına oranla çok daha makul bir ücret talep ediyoruz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat