+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kavacık Evden Eve Nakliyat


Kavacık, İstanbul'un Beykoz ilçesinin semtlerinden bir tanesidir. 45 gibi yüksek bir mahalle sayısına sahip olan Beykoz'un En önemli semtlerinden bir tanesi olan Kavacık FSM'nin yani Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Anadolu ucunda bulunmaktadır. 1980'li yılların başında gelişmeye başlayan Kavacık ilk baştaki ormanlık alanlarından biraz feragat etmiştir fakat hala ormanlık alanları, piknik yerleri ve denize olan kıyısı sayesinde turistik bir mekan olma özelliğine sahiptir. Beykoz'un en önemli iş merkezlerinden birisi olan Kavacık deniz kenarında olması nedeniyle biraz lüks bir semttir. Anadolu Hisarından TEM otoyolu ile bölünmesi trafik olmadığı sürece ulaşımın son derece kolay olmasını sağlamaktadır. Avrupa Yakasına göre daha ucuz ev ve alan fiyatlarına sahip olması, ulaşımın kolay olması ve deniz kenarında olması nedeniyle bir çok ailenin ve şirketin tercik ettiği Kavacık son zamanlarda gözle görülür derecede bir göç almaya başlamıştır. Şirketlerin için sıkıntı yaratmasada aileler için buraya taşınmak sıkıntı yaratabilir. Taşınmak isteyenlerin aklını kurcalayan soruların çözümü Kavacık Nakliyat yani biz tarafından kolayca çözülebilmektedir. Taşınmak isteyenlerin genellikle istedikleri güvenilirlik, profesyonel hizmet ve uygun fiyat özelliklerini bizler sizlere sunmaktayız.

Profesyonel ekimiz evinize kadar gelip eşyalarınızı son derece düzgün bir şekilde paketleyip kamyonlara yüklüyorlar. Eşyalarınızı yüklerken, taşıma sırasında hareket etmemeleri için düzgün bir biçimde yerleştirip sabitliyorlar. Bu sayede taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar en aza indiriliyor. Bu aşama gerçekleşmeden önce eşyalarınızın tamamını hasar görme ve kaybolma sorunlarına karşı sigortalatıyoruz. Yaptığımız bu sigorta sayesinde eğer eşyalarınız bir zarar görürse veya kaybolursa şirketimiz tarafından karşılanıyor. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında ise yine asansör sistemiyle güler yüzlü ve hızlı ekibimiz eşyalarını evinize kadar taşıyorlar ve sizin için istediğiniz düzende koyuyorlar.

Firmamız verdiği bu üstün kaliteli, güler yüzlü, hızlı, güvenilir ve profesonel hizmet karşılığında ise diğer nakliyat firmalarına oranla sizlerden çok daha makul bir ücret talep ediyorlar.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat