+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Burhaniye Evden Eve Nakliyat


Burhaniye bildiğiniz üzere İstanbul'un en önemli ve en gözde ilçelerinden birisi olan Üsküdar ilçesinin mahallelerinden birisidir. Burhaniye Üsküdar'ın önemli mahallelerinden birisi olup ulaşımı kolaydır. Hem metrobüs ile hemde çevre yolu ile ulaşımı mümkündür. Üsküdar'ın 33 mahallesinden birisi olan Burhaniye 6 mahalle ile çevrelenmiştir. Kuzeyinde Beylerbeyi ve Küplüce, güneyinde Küçükçamlıca, doğusunda Kısıklı, batısında ise Kuzguncuk ve Altunizade bulunmaktadır. Mahalle sınırları içerisinde 4 tane cami bulunmaktadır. Oğuzhan Camii, Akabe Camii, Polis Evleri Camii ve bu camilere Sultan II. Abdul Hamid'in oğlu Burhanettin Efendi için 1902'de yaptırdığı Burhaniye Camii'de dahildir. Ve Burhaniye mahallesinin adı bu camiye dayanmaktadır. Mahalle sınırları içerisinde Burhaniye ilkokulu, Nursen Fuat Özdayı ilkokulu ve Özel Üsküdar SEV ilkokulu olmak üzere 3 tane ilkokul bulunmaktadır. Sağlık kuruluşu olarak ise Çamlıca Alman Hastanesi bulunmakta.

Kurumsal olarak gelişmiş olan Burhaniye, doğal olarakta fena sayılmaz. Son hızla gelişmekte olan Üsküdar ilçesinin gözde mahallelerinden birisi olan Burhaniye mahallesi oldukça fazla göç almaktadır. Mahallenin gelişen kısımlarına taşınmak isteyen insan sayısıda her geçen gün artmaktadır. Fakat mahallenin gelişen kısımlarına taşınmak isteyen insanların akıllarında bazı soru işaretleri bulunmaktadır. Eşyalarımı güvenli bir şekilde nasıl taşırım? Nasıl daha uygun bir şekilde taşınabilirim? Kısa sürede bu işi nasıl hallederim? Bu sorular insanların aklında bulunan sorulardan sadece birkaçı. Aklınıza böyle soruların gelmesine artık gerek kalmadı. Çünkü Burhaniye Nakliyat olarak sizlerin bu sorunlarını çözmek için yanınızda bulunuyoruz.

Evinize kadar gelip eşyalarınızı sizlerin nezaretinde kamyonlara yükleyerek işe başlayan firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınızı taşıma sırasında hareket edemeyecek şekilde yerleştiriyor. Eşyalarınızı son derece güvenli bir yöntem olan asansörle taşıma yöntemiyle evinize kadar çıkartıyoruz. Paketleme, taşıma ve yerleştirme sırasında oluşabilecek hasarlara ve kaybolmalara karşı eşyalarınızı sigortalayan firmamız sizlerin güvenini kazanmak için elinden geleni yapıyor. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu özelliklerle taşınma işinin tam anlamıyla bir eziyet olmaktan çıkaran firmamız, verdiği bu hizmetler karşısında sizlerden fazla bir karşılık beklememektedir. Diğer firmalara oranla sizlerden çok daha makul ücretler talep etmekteyiz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat