+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Ataşehir Evden Eve Nakliyat


Kiracı vatandaşlarımızın en büyük sıkıntısı, sıkıntı yaşadıkları bir evden yeni bir eve taşınma sırasında gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın taşınarak, kullanılamaz hale gelmesinden elbette ki haklı olarak korkuyorsunuz. Ancak yeni nesil evden eve taşımacılık hizmetimizle tüm bu sıkıntıları geride bırakıp, düşünmeniz gereken konuları değiştiriyoruz. Ataşehir’de yaşayıp, taşınmak zorunda kalan müşterilerimiz için sunduğumuz hizmet anlayışımızı, referanslarımıza göz atarak kesinleştirebilirsiniz.

Ataşehir’de ki herhangi bir evden, farkı bir eve taşınmak istediğiniz zaman bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Evinizde hazırladığınız veya bizim hazırlamamızı istediğiniz büyük veya küçük eşyalarınızla detaylı olarak ilgilendikten sonra, sizin isteğinizden büyük bir aracı kapınızın önüne kadar getiriyoruz. Daha sonrasın büyük bir titizlik ve ustalıkla çalışan yeterli sayıda ki ekiplerimizin eşyalarınızı en doğru şekilde aracımıza dizmesini ve istiflemesini sağlıyoruz. Tüm bu işlemler sırasında izleyebileceğiniz ve yönlendirme işlemi de yapabileceğiniz için gözünüz arkanızda kalmayacaktır. Gerekli tüm tedbirlerin alındığı aracımızda yine de teknik veya insancıl bir hata olması halinde, sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmek ve içinizi son derece rahatlatmak adına, taşıma işlemine başlayıp bitirene kadar geçerli olacak sigorta da uygulamaktayız. Yani üzerine titrediğiniz ve oldukça önem verdiğiniz eşyalarınıza gelebilecek hasarın tamamen bizim tarafımızdan karşılanacağı güvencesini sizlere sunuyoruz. Bu konuda ki titizliğimiz ve dikkatimiz sizleri oldukça memnun edecektir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde alışık olmadığınız hizmet anlayışımızı tecrübe ettikten sonra, eminiz ki tanıdıklarınıza da bizleri önereceksiniz. Evden eve taşımacılıkta yeni bir çığır sayabileceğiniz bu gelişmelerle, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Sizin onayınızın olmadığı hiçbir işlemi yapmayacağımız ve sizlere en başında söylenen paket fiyatı haricinde bir ücret talep edilmeyeceğinin de garantisini vermekteyiz. Deneyimleriniz ve geri dönüşümleriniz bizim için çok önemlidir. Hizmet aldıktan sonra olumlu veya olumsuz geri bildirimlerinizi bekliyor olacağız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat