+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kadıköy Evden Eve Nakliyat


Kalıplaşmış evden eve nakliyat anlayışını bir kenara bırakıp, tamamen profesyonel bir hizmet anlayışıyla tanışmaya hazır olun. Her zamanki baştan savma evden eve taşımacılıktan şikayet ediyorsanız, şirketimizin hizmet anlayışıyla tanıştıktan sonra memnuniyetiniz yüzde yüz artmış olacaktır. Son model güvenlik sistemlerine sahip araçlarımız sayesinde, Kadıköy içinde ki bir yerden diğer bir noktaya taşınmanızı kolaylaştıran ve kolaylıkla beraber de konfor ve hız sunan evden eve taşımacılık hizmetimizi test etmenizi öneriyoruz. İşinde uzman şoför ve taşıma ekibimiz sayesinde, eşyalarınıza hasar vermeyecek şekilde tasarlanmış araçlarımızla evinizde ki tüm eşyalarınızı tek seferde taşıyıp, sizlerin gözü önünde evinize dizdikten sonra memnuniyetinizi duyup, evinizden ayrılmaktayız.

Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ve aldığımız olumlu geribildirimler sayesinde şuna eminiz ki; memnuniyetiniz garantidir. Kadıköy’de yaşayan vatandaşlarımızın evlerini, tüm detaylara dikkat ederek, hiçbir zarar ziyana uğratmadan en kısa sürede eski evinizden alıp, yeni evinize kadar taşıyoruz. Aklınızda ki soru işaretlerinin tamamını, sorduğunuz sorulara anında alacağınız cevaplarla yok ediyoruz. Daha fazla strese girmemeniz ve gereksiz detayları düşünmemeniz içinde, eşyalarınızın tamamına sigorta yapıyoruz. Bu sayede, bizden veya yollardan kaynaklı olabilecek hasarların yükünü kesinlikle siz çekmiyorsunuz. Herhangi bir aksaklık sonucunda zarara uğrayacak olan eşyalarınızın külfetini şirketimiz karşılamaktadır.

Sizlerle ilk anlaştığımız fiyat dışında da kesinlikle bir ücret talep edilmemektedir. İlk başta, evden eve taşıma işlemi için anlaşılan ücret neyse, sonunda da ödeyeceğiniz ücretin o olacağı garantisini veriyoruz. Evinizde ki eşyalar sizin için ne kadar önemliyse, bizim içinde o kadar önemlidir. Kendi evimizin eşyalarıymış gibi titizlikle ve tüm detaylara değinecek yüklenen, yolda giderken sorun çıkartmaması için aracımızda bulunan ekipmanlara sabitlenerek, en doğru ve sağlıklı taşıma sistemini sizlere sunuyoruz. Referanslarımızın dediklerinden yola çıkarak, sorunsuz bir evden eve taşıma tecrübesi yaşayacağınızı söyleyebiliriz. En uygun fiyata, en kaliteli taşıma ve nakliyat işlemi için bizlere ulaşın.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat