+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyatın, uzman kişiler tarafından yapılmadığında ne gibi kötü sonuçlar olduğunu çok iyi biliyoruz. Eşyalarınızın dikkatsiz ve özen gösterilmeden taşınması sonucunda, milyarlar verdiğiniz ve üzerine titrediğiniz ev eşyalarınız kullanılmaz hale gelebilir. Uzun yıllardır profesyonel olarak yaptığınız evden eve nakliyat hizmetlerimizle sizlere güven sunuyoruz. Çekmeköy semtinde oturanlar ve bir noktasından diğer bir noktasına ikamet değişikliği yapanlar için sunduğumuz hizmetlerden oldukça memnun kalacaksınız. Uzman taşıma ekibimiz sayesinde, eşyalarınız uygun olarak ayarlandıktan, gerekli işlemler yapıldıktan sonra, titizlikle araçlarımıza yüklenip, hiçbir şekilde hasar veya zarar verilmeden dilediğiniz diğer evinize kadar taşınır. Ardından, aynı titizlikle yeni evinize kadar çıkarılıp, düzenli bir şekilde bırakıldıktan sonra kontrol etmeniz için sizlere fırsat tanınır. Kontrol ettikten sonra onay verdiğiniz taktirde işlemimizi bitirmiş bir şekilde evinizden ayrılırız.

Tamamen profesyonel olarak yaptığımız evden eve nakliyat ve taşıma işlerimizi, en kısa zamanda ve en kontrollü şekilde sürdürmekteyiz. Bir işte başarılı olmanın temel yolu, yaptığınız işi sevmektedir. Geniş ve işini severek yapan bir kadroya sahip olduğumuz için, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Bunun yanı sıra, olası istenmedik durumların önüne geçebilmek için, taşıma işlemine başlamadan önce güvenlik sigortası yapılmaktadır. Yani bu; eğer taşıma ve yerleştirme sırasında eşyalarınıza bir zarar gelirse, tüm masraflar ve yenilemeler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Sizlere hiçbir şekilde zarar veya ekstra külfet çıkarılmadan sağlanan bu hizmetle, güvenliğinizi ve içinizin rahatlığını en önde tutuyoruz. En yüksek ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata vermenin haklı gururunu yaşayıp, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geceli gündüzlük geliştirme ve düzenleme çalışmalarını da yürütmekteyiz. Evinizi taşıma, bir zahmetten veya zulüm olmaktan çıkıp, yalnızca bir değişiklik olacaktır. Elinizi sürmeden, kahvenizi yudumlayana kadar işlerinizi halletmiş olacağız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat