+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat


Sancaktepe İstanbul'a bağlı bir ilçedir ve İstanbul'un Anadolu yakasında bulunur. İlçe statüsüne 2008 de ulaşmış olmasına rağmen yerleşim yeri olarak tarihi oldukça eskidir. Etrafında ise Kartal, Maltepe, Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Pendik ve Sultanbeyli ilçeleri bulunmaktadır. İstanbul'un bu gelişmiş ilçeleriyle çevrili olduğu için sürekli göç almakta ve hızla gelişmektedir. Ayrıca eski dönemlerden beri mesire yeri olarak kullanılması yeşil alanların çok olmasını ve konumunu korumasını sağlamaktadır. Yüz ölçümü olarak küçük olmasına rağmen 304.000 gibi yüksek bir nüfusa sahiptir.

18 tane mahalleye sahip olan Sancaktepe bir tane de köye sahiptir. Ümraniye'den Sarıgazi ve Yenidoğan, Kartal'dan ise Samandıra beldelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Samandıra ilçesi Sarıgazi beldesinde gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir. Çünkü kaymakamlık ve yeni inşa edilen belediye binaları Sarıgazi beldesinde yapılmaktadır.

İl merkezine yakın olan Sancaktepe'den bir yerlere gitmek oldukça kolaydır. İl merkezine ise sadece 31 kilometredir. Ulaşım imkanları çok çeşitlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan direkt bağlantıları, TEM otoyolu ve TEM-Kartal bağlantı yoluna sahip olması insan ve araç trafiğinin çok yüksek olmasına neden olur. Sancaktepe evden eve taşımacılık şirketi aklınızda soru işareti bırakmadan sizlerin taşınma işlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmek için hizmetinizdedir.

Sancaktepe evden eve taşımacılık firmamız sizlere profesyonel, güvenilir, hızlı ve güler yüzlü bir hizmet sunmak için karşınızdadır. Şirketimiz sizlerin yorulmaması için evinize kadar gelip tecrübeli personeliyle büyük hacimli eşyalarınızın tamamını paketlemektedir. Beyaz eşyalarınızın sökümünü yapıp kutulara koymaktadır. Kırılma ihtimali taşıyan eşyalarınızın hepsini sarıp kolilere kaldırıyor. Eşyalarınızın hazırlanması bittikten sonra ise geniş iç hacimli taşıma araçlarına hareket etmeyecek şekilde yerleştiriyor. Yeni evinize geldiğimizde ise eşyaları boşaltıp hepsini yerleştiriyoruz. Kutulara koyduğumuz beyaz eşyaları istediğiniz yere yerleştirip montajını yapıyoruz. Aynı zamanda taşıma esnasında ortaya çıkabilecek sorunlara karşı bütün eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Sancaktepe evden eve taşımacılık olarak profesyonel, güvenilir ve hızlı hizmetimizle sizlerin evden eve taşımacılık işlerinizi yapmak için karşınızdayız. Bütün bu hizmetlerimiz karşılığında diğer şirketlere oranla çok daha düşük bir ücret talep ediyoruz. Daha detaylı bilgi için internet sitemizden bizlere ulaşın.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat