+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Samandıra Evden Eve Nakliyat


Samandıra, İstanbul'a bağlı Sancaktepe ilçesinin bir beldesidir. Tarihi çok eskilere dayanır. Bilinen ilk ismi olan Demeter Yunan mitolojisindeki tarım ve bereket tanrısının adıdır. Buradan çıkaracağımız sonuç Samandıra Beldesi'nin çok verimli topraklara sahip olduğudur. Ayrıca Bizans döneminden beri yerleşim yeri olan Samandıra stratejik konumu nedeniyle ilk kurulduğu dönemden beri askeri üs olarak kullanılmıştır. Ve hala da kullanılmaya devam edilmektedir. Şuan da Samandıra beldesi sınırları içerisinde Samandıra Askeri Havaalanı bulunmaktadır.

Nüfusu yaklaşık 150.000 olan Samandıra ilk ve orta derecede öğretim alanında ilerilerdedir. 17 tane ilk ve ortaöğretim kurumu bulunmaktadır. Başarı ortalamaları da hayli yüksektir. Ayrıca çok temiz ve ferah bir havaya sahiptir. Bu nedenle Fenerbahçe'nin önemli tesislerinden birisi olan Fenerbahçe Samandıra tesisleri burada bulunmaktadır. Samandıra evden eve taşımacılık şirketi sizlerin taşımacılık konusunda aklınızdaki sorulara son vermektedir. Güvenilir, profesyonel ve hızlı bir evden eve taşımacılık hizmeti için sizlerin yanınızdayız.

Samandıra evden eve taşımacılık şirketi sizlere tamda istediğiniz gibi hızlı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz tecrübeli ve güler yüzlü personeliyle evinize kadar gelip bütün büyük çaplı eşyalarınızı özenle sarar. Beyaz eşyalarınızı söküp kutulara koyar. Kırılma ihtimali olan eşyalarınızı özenle paketleyip üzerine işaret koyarak kırılmasını önler. Hazırlanan eşyalarınızı geniş iç hacimli kamyonlara taşıma sırasında hareket etmeyecek şekilde yerleştirerek taşıma sırasında çıkabilecek sorunları en aza indirir. Eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde ise tek tek paketlerinden çıkartılıp beyaz eşyalarınız yerlerine yerleştirilip montajları yapılır. İstediğiniz şekilde taşıma işlemi gerçekleşir.

Eşyalarınızın güvencesi olarak ise taşıma sırasında meydana gelebilecek kırılma, çizilme ve kaybolma gibi sorunlara karşılık olarak bütün eşyalarınıza Samandıra evden eve taşımacılık firması tarafından sigorta uygulanmaktadır. Yapılan bu güler yüzlü, kaliteli, hızlı ve profesyonel hizmet karşılığında ise diğer evden eve taşımacılık firmalarının aksine Samandıra evden eve taşımacılık firması olarak sizlerden komik gelebilecek oranda bir ücret talep ediyoruz. Bizim kaliteli, hızlı, profesyonel ve güvenceli hizmetimizden yararlanmak için Samandıra evden eve taşımacılık şirketimizin internet sitesinden veya telefon numaralarımızdan bizlere başvurunuz. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat