+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat


İstanbul'un Kartal mahallesinde bulunan Uğur Mumcu Mahallesi İstanbul'da kişi başına en çok yeşil alanın düştüğü yerlerin başında gelir. Etrafında çok fazla park bulunmaktadır. Bulunan yeşil alan dolayısıyla temiz bir çevreye sahip olan Uğur Mumcu mahallesi Yakacık, Soğanlık, Aydos Dağı ve Sancaktepe ile çevrilidir. Çevresinden geçen ulaşım alanları ve etrafındaki tesisler nedeniyle insan ve araç trafiği oldukça yoğundur.        

Uğur Mumcu mahallesinde bulunan  ulaşım imkanlarının başında D 100 - TEM yolu gelmektedir. Bunun yanında Sabiha Gökçen Havaalanına 18 dakika Kadıköy - Kartal metrosuna da 5 dakika uzaklıktadır. Etrafındaki en önemli tesis ise Fenerbahçe Can Bartu Spor Tesisleri'dir. Bu Can Bartu Tesislerine sadece 6 dakika uzaklıktadır. Ayrıca çevre ilçe merkezlerine ve sahil kısmına sadece 10 dakika içerisinde olaşabilirsiniz.

Mahalleye ulaşımın oldukça kolay olması nedeniyle mahallede 6 tane okul bulunmaktadır. Mahallenin içerisinden 5 tane ulaşım hattı geçmektedir. Uğur Mumcu evden eve nakliyat şirketi İstanbul'un  bu güzide şehrinde evden eve nakliyat işlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde halletmektedir.

Uğur Mumcu evden eve nakliyat şirketi sizlere güler yüzlü, profesyonel, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Buna ilk önce eşyalarınızı sigortalatmakla başlıyoruz. Taşıma ve yerleştirme sırasında bozulan, kırılan veya kaybolan eşyalarınızın zararını ödüyoruz. Bu sayede sizlere güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Bunun yanında evinize kadar gelip beya eşyalarınızı, koltuklarınızı ve kırılma ihtimali olan eşyalarınızı özenle ve dikkatli bir şekilde paketliyoruz. Paketlenen eşyalarınızı son teknoloji asansör sistemiyle profesyonel personelimiz sayesinde araçlarımıza yüklüyoru. Eşyalarınız yeni evinize geldiğinde ise büyük olan bütün eşyalarınızın montajını ve kurulumunu yapıyoruz.

Kullandığımız asansör teknolojisi ve araçlarımızın geniş parkından dolayı tek seferde bütün eşyalarınızı istediğiniz yere hızlı bir şekilde taşıyabiliyoruz. Yaptığımız hızlı ve güvenilir çalışmadan sonra sizlere sunduğumuz teklif sizlere ilginç gelebilir. Çünkü bütün bu hizmetler karşılığı sizden istediğimiz miktar diğer firmalara oranla çok daha küçük ve makul bir miktardır. Yapılan hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi alabilmek için bizlere internet sitemizden, telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat