+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Yakacık Evden Eve Nakliyat


Yakacık İstanbul'un en eski semtlerinden bir tanesidir. Kartal'da bulunan Yakacık Uğur Mumcu, Soğanlık ve Kurfalı semtlerinin arasındadır. İstanbul'un Balkonu diye adlandırılan Kartaldaki tepelerin en yükseği olan Aydos Tepesi'ne ve kent ormanına sahiptir. Çok güzel bir manzaraya sahip olan İstanbul'un Balkonu insanların huzur bulmak için gittikleri yerlerin başında gelir. Bunun dışında Ayazma Çay Bahçesi en meşhur uğrak yerlerinden birisidir. Çay bahçesi olmasına rağmen sizlere birçok hizmeti verebilmektedir.

Tarihsel bakımdan baya eski bir yerleşim yeri olması hala ayakta olan eski tarihi Osmanlı yapılarına ev sahipliği yapmasını sağlamaktadır. Osmanlı'nın saray mensubu çalışanlarının yazlık olarak kullandıkları köşklerden bazıları da burada bulunmaktadır. Kaptan-ı Derya Hasan Paşa'ya  ait taştan yapılma köşk burada bulunan tarihi yapıların içinde en bilinenidir.        

Cumhuriyetin ilanıyla birlikte daha da hızlı gelişmeye başlayan bu semtte daha eskiden daha çok Rum ve Ermeni kökenli vatandaşların yaşamasına rağmen huzur ve refah ortamı hep korunmuştur. Şimdilerde ise Rum ve Ermeni kökenine mensub vatandaşlar bulunmamaktadır.

Yakacık evden eve nakliyatta geniş araç parkımız, deneyimli personelimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle bütün Yakacık evden eve nakliyat işlerinizi itina ile yapıyoruz. Eğer eşyalarınız hakkında endişe duyuyorsanız artık bu endişenizden kurtulun. Çünkü Yakacık evden eve nakliyat şirketimiz sizlerin bütün eşyalarını garantiye alıyor. Evinize kadar gelip bütün eşyalarınızı toplayıp son zamanların en popüler evden eve taşımacılık sistemi olan asansör sistemiyle güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı araçlarımıza yüklüyoruz.        

Deneyimli personelimiz kırılacak olan eşyalarınızı özenle paketleyip işaretli kolilere kaldırıyor. Beyaz eşyalarınızı ise kutulara kaldırıp sökümünü ve montajını bizzat kendileri yapmaktadırlar. Yakacık evden eve nakliyat şirketimiz sizlere taşıma sırasında çıkabilecek sorunlara karşı sigorta vermektedir. Zarar gören veya kaybolan eşyalarınızın bütün masraflarını karşılamakta ve sizleri memnun etmeye çalışmaktadır. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında ise yine asansör sistemiyle eşyalarınızı evinize kadar çıkartmaktadır. Bununla da kalmayıp büyük olan bütün eşyalarınızı yerleştirip kurulumunu yapmaktadır. Bütün bunların yanında verdiğimiz fiyat ise sizlere komik gelebilecek derecede az bir rakamdır. Detaylı bilgi alabilmek için internet sitemizden bizlere ulaşın.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat