+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kartal Evden Eve Nakliyat


Göçhan Nakliyat; Deneyimli personelleri ve son model araç filosu ile Kartal ilçesinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama, hastane taşımacılığı gibi hizmetleri müşteri memnuniyetine uygun olarak yıllardır sunabilmeyi başaran Kartal bölgesinde en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmalarının başında gelmektedir.

Başka bir il veya ilçeden Kartal ilçesine veya Kartal ilçesinden başka bir il veya ilçeye taşınmak istediğiniz durumlarda firmamız sizlere sigortalı ve itinalı bir şekilde deneyimli ekibimiz ile hizmet verebilmektedir.

Taşımacılık hizmetleri için bizleri aramanız halinde müşteri temsilcilerimiz sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti göndermektedir. Ekspertiz ekibimiz taşınacak olan alanda nelerin bulunduğunu, kaç personelin bu taşımayı sorunsuzca gerçekleştirebileceğini, hangi boyutta araç kapasitesine ihtiyaç olacağını belirleyerek sizlere fiyat teklifi gerçekleştirmektedirler.

Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda taşınacak olan eşyalarınız için firmamız sigortalama işlemi gerçekleştirerek olası durumlara karşı önceden önlemini almaktadır. Taşıma günü; Taşımacılık alanında uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ve eşyalarınızı taşıyabilecek aracımız ile öncelikle eşyalarınızın kırılmaması amacıyla itinalı bir şekilde paketleyerek sökülmesi gereken beyaz eşya, yatak odası takımı ve benzeri eşyalarınızın söküm işlemini gerçekleştiriyoruz. İtinalı bir şekilde paketlenen eşyalarınızı yine itinalı bir şekilde aracımıza taşıyoruz. Şoförlerimiz eşya yüklü olan aracı dikkatli bir şekilde kullanarak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemektedir. Ayrıca eşyalarınızın araç içerisinde düzgün bir istiflemesi de gerçekleştirilmektedir. Paketlenmiş olan eşyalarınız yeni adresinizde araçlarımızdan düzgün bir şekilde taşınarak kurulum işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlem sonrasında nakliye hizmeti bitirilir. Kartal bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat