+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Esatpaşa Evden Eve Nakliyat


Esatpaşa 2008 yılına kadar Üsküdar ilçesine bağlı bir mahalle iken 2008 yılında bakanlar kurulu kararı ile ilçe yapılan Ataşehir’ e bağlanmıştır. Halen İstanbul ve Ataşehir’ in en hızlı gelişen mahallelerinden birisi olan Esatpaşa yapılaşma oranı ile de dikkat çekmektedir.

            Evden eve nakliyat işlemi çok dikkat ve ustalık isteyen bir konudur. Öyleki eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanmasından, eşyaların nakliyat yapılacak araca yüklenmesine, aracın yolda seyrine, eşyaların binadan çıkarılması ve yine yeni binaya çıkarılması gibi birçok dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

            Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi, nakliyat sektörüne yön veren yenilikleri ile her zaman tam da ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaktadır. Evden eve taşımacılık için öncelikle taşınacak olan eşyaların ekspertizi yapılarak paketleme ve ambalajlama için gerekli olan hazırlıklar tespit edilir. Yine bu işlem sırasında özel işlem gerektiren eşya olup olmadığı, binanın asansör kullanımına uygun olup olmadığının tespiti yapılır. Ekspertiz işlemi firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca yine firmamız tarafından eşyalarınızın nakli sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kazaya karşı eşyalarınız ücretsiz olarak sigorta ettirilmektedir.

            Eşyalarınız paketlendikten sonra seyyar asansörle aşağıya indirilir ve nakliyat aracına yüklenir. Yükleme sırasında özel eşyalarınızın hasar görmemesi için itina ile yükleme yapılır. Ayrıca ağır eşyalarınız alta ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yüklenir. Hafif ve hassas eşyalarınız ise üste gelecek şekilde yüklenir. Böylece eşyalarınızın nakliye sırasında sarsıntı ve sürtünme nedeni ile hasar görmesinin önüne geçmiş oluruz.   

            Eşyalarınızı yeni adresinize yine seyyar asansörle çıkarırız. Eşyalarınızı evinizin istediğiniz bölümüne yerleştiririz. Ayrıca beyaz eşyalarınızın montajını da yapar ve çalışır hale getiririz. Siz de yorulmadan, eşyalarınız hasar görmeden yeni bir eve taşınmanın keyfini yaşarsınız. Lütfen detaylı bilgi ve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri danışma hattımızı arayın. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat