+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

İçerenköy Evden Eve Nakliyat


İçerenköy, Kadıköy ilçesinin bir mahallesi iken 2008 yılında yapılan bir değişiklikle ilçe yapılan Ataşehir ’e bağlanmıştır. Halen İstanbul ve Türkiye’ nin hızla artan nüfusu sayesinde en önemli mahallelerinden birisidir. İçerenköy’ ün bugünkü nüfusu birçok ilden daha fazladır. Aynı zamanda Türkiye’ ni nüfusu en kalabalık 4. mahallesidir. İçerenköy aynı zamanda Türkiye’ nin birçok lüks ve 5 yıldızlı oteline de ev sahipliği yapmaktadır. İçerenköy’ ün en önemli özelliklerinden birisi de, mahalleye ulaşım çok kolay ve hızlıdır. Bu yönü ile de halen en önemli yerleşim yerlerinden birisi olma özelliğini korumaktadır.

            İçerenköy’ e taşınmak veya İçerenköy’ den taşınmak istiyorsunuz ama evinizi nasıl taşıyacağınıza karar veremediniz mi? O halde bizi arayın. Uzun yıllara dayanan evden eve taşımacılık deneyimimizle sizlere hızlı, kaliteli, güvenilir ve en uygun evden eve nakliyat hizmetini verelim. Nakliyat konusundaki deneyimimiz sayesinde, eşyalarınıza zara vermeden, önemli ve hassas eşyalarınıza özel ambalaj ve paketleme prosedürleri uygulayarak eşyalarınızı taşıyoruz.

            Evden eve nakliyat işlemi öncesi deneyimli teknik personelimiz evinizde ücretsiz olarak ekspertiz işlemi yaparak en sağlıklı nakliyat işlemi için yapılması gerekenleri tespit eder. Ayrıca bu ekspertiz işlemi sırasında, eşyalarınızın çıkarılacağı binaya seyyar asansörün yanaşıp yanaşamayacağının da tespiti yapılır. Eşyalarınızın evden çıkarılması için asansör kullanarak, zarar görmesinin önüne geçeriz. Ayrıca nakliyat işlemi sırasında meydana gelebilecek kazalara karşı eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalatıyoruz.

            Eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işlemi sonrasında uygun büyüklükteki araçlarımıza yüklenir. Yükleme esnasında eşyalar arasında boşluk kalmamasına dikkat ederiz. Ayrıca kırılabilecek hassas eşyaları en üste koyarız. Böylece eşyalarınız zarar görmeden nakledilir. Eşyalarınızın yeni adresinize taşınma işlemi asansörle yapılır. Eşyalarınızın evinize yerleştirilmesi sırasında sizin istekleriniz doğrultusunda eşyalarınız istediğiniz odalara yerleştirilir. Aşrıca beyaz eşyalarınızın montajı yapılarak çalışır vaziyette teslim edilir.    

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat