+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Tepeören Evden Eve Nakliyat


İstanbul’ un Tuzla ilçesinin bir mahallesi olan Tepeören mahallesi hızla büyüyen ve kentleşen yapısı, nüfus artışı ile biliniyor. Evinizi Tepeören’e mi? taşımak istiyorsunuz. ya da Tepeören’ den taşınmak mı istiyorsunuz. Taşınma isteğinizi, ev taşımanın zorluğundan dolayı sürekli erteliyor musunuz? O halde bizi arayın. İstanbul’ un nakliyat, evden eve taşımacılık gibi konularında en önemli firmalarından birisi olan firmamız, her türlü nakliyat ve evden eve nakliyat konularında bütçenize uygun, akılcı, hızlı ve güvenli çözümleri ile sizlere hizmet ediyor.

            Evinizin taşınma işlemi öncesi firmamızın tecrübeli personelleri tarafından öncelikle eşyalarınızın durumu, miktarı gibi konuları tespit etmek, binaya asansör yaklaşıp yaklaşamayacağını tespit etmek için ekspertiz yapılır. Ekspertiz işlemi ücretsizdir. Bu işlem sonrasında sizin tarafınızdan belirlenen gün ve saatte evden eve nakliyat ekibimiz gelerek eşyalarınızın paketlenme ve ambalajlama işlemine başlar. Eşyaların paketlenme ve ambalajlanma işlemi nakliyatın en önemli kısımlarından birisidir. Usulüne uygun olarak yapılmayan paket ve ambalajlama işlemi eşyaların hasar görmesine neden olabilir. bu nedenle paketleme ve ambalaj işlemini titizlikle yaparız.

            Eşyaların paketlenmesi sonrası, eşyalarınızın binadan çıkarılması için seyyar nakliyat asansörü ile eşyalarınız binadan çıkarılır ve nakliyat aracına yüklenir. Eşyalarınızın yüklenmesi sırasında, eşyaların yolculuk esnasında hasar görmemesi için aralarında boşluk kalmayacak şekilde ve ağır eşyalar altta, hafif ve kırılabilecek eşyalar üstte olacak şekilde yüklenir. Böylece eşyalarınız nakliye sırasında hasar görmez.

            Eşyalarınızın nakliyesi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz olarak sigorta ettirilmektedir. Eşyalarınızın yeni adresine nakliyesinden sonra, beyaz eşyalarınızın montajı yapılır. Ağır eşyalarınız evinizin istediğiniz bölümüne yerleştirilir. Ve evinizi size bu şekli ile teslim edilir. Her türlü sorularınız ve evden eve nakliyat işlemleriniz için müşteri danışma hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat