+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Fındıklı Evden Eve Nakliyat


İstanbul’ un Anadolu yakasındaki Maltepe İlçesinin 18 mahallesi vardır. bu mahallelerden birisi de Fındıklıdır. Fındıklı mahallesine komşu mahalleler ise yine Maltepe İlçesine bağlı Başıbüyük Mahallesi, Ataşehir ilçesinin mahallesi olan İnönü mahallesi ile İçerenköy mahallesidir.

            Evinizi Fındıklı’ya mı taşımak istiyorsunuz ya da Fındıklı’ dan başka bir yere mi taşınacaksınız. Taşınma işini dert edinmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak evden eve taşımacılık konusunda sizlere sunacağımız profesyonel çözümlerden birisini tercih etmek. Nakliyat firması olarak bizi tercih etmeniz halinde, evden eve nakliyat konusunda tecrübeli personelimiz evinize gelerek eşyalarınızı ekspertiz edecektir. Ekspertiz işlemi ücretsizdir. Ekspertiz işlemi sırasında eşyalarınızın miktarı ve durumu, binanın durumu, seyyar asansörün yanaşıp yanaşamayacağı gibi konuların tespiti yapılır.

            Eşyalarınızın ve evinizin durum tespiti yapıldıktan sonra belirlenen gün ve saatte evinize gelen ekibimiz eşyalarınızı usulüne uygun bir şekilde ambalaj ve paketleme yaparak, nakliyata hazır getirir. Paketlenen eşyalarınızın evden çıkarılması işlemi mümkünse seyyar nakliyat asansörü ile yapılır. Böylece eşyalarınızın evden çıkarılması sırasında hasara uğramasının önüne geçmiş oluruz. Sonrasında eşyalarınızın, nakliye aracın yüklenmesi işlemi yapılır. Yükleme işlemi çok önemlidir. Çünkü eşyaların en çok hasar gördüğü anlar, eşyaların araçla bir yerden bir yere nakledildikleri anlardır.

            Eşyalar araca ağır ve sağlam olanlar alta gelecek şekilde ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir. Böylece eşyaların yolculuk esnasında birbirlerine çarparak ve sürtünerek zarar görmelerinin önüne geçeriz. Eşyalarınızı yeni evinize naklettikten sonra beyaz eşyalarınızın ve özel uzmanlık gerektirmeyen mobilyalarınızın kurulumun yaparak evinizi size oturuma hazır halde teslim ederiz. Siz de yeni evinize yorulmadan ve rahatça yerleşmenin keyfini çıkarırsınız. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat