+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat


İstanbul’ un nüfus yoğunluğu en fazla mahallelerinden birisi olan Merdivenköy, Kadıköy ilçesine bağlıdır. Merdivenköy’ ün bir tarafında E – 5 karayolu bulunurken diğer tarafında ise Göztepe vardır. Bu mahallenin en önemli özelliği hemen İstanbul’ un her tarafından rahatça ulaşılabilir olmasıdır. Mahallenin büyük bölümü gelişmiş ve modern binalara ev sahipliği yapar. Mahallenin küçük bir bölümü ise gecekondularla çevrilidir.

            Evinizi Merdivenköy’ e taşımak isterseniz ya da Merdivenköy’ den başka bir yere taşınmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir. İstanbul’ un evden eve nakliyat konusunda en deneyimli firmalarından birisi olan firmamız evinizi büyük bir hassasiyet ve dikkatle yeni adresinize nakleder. Nakliyat konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile evden eve taşımacılık konusunda bütün müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

            Evden eve nakliyat işlemi için bizi tercih ettiğiniz andan itibaren firma olarak bütün müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz işleminden yararlanabilirsiniz. Teknik personelimiz evinize gelerek eşyalarınızın miktarına, büyüklüğüne, evin konumuna, asansör kullanılıp kullanamayacağına bakar ve eşyaları taşırken izleyeceğimiz yolu belirler. Böylece eşyalarınız en kısa yoldan, hızlı ve hasara uğramadan yüklenir.

            Evden eve taşımacılık işleminde en önemli konuların başında eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması gelir. Çünkü doğru yapılmayan ambalajlama işlemi nedeni eşyalarınız hasar görebilir. Firmamız bu tür hasarların önüne geçmek için eşyaların özelliğine ve yapısına uygun ambalajlama işlemi yapmakta, böylece eşyaların güvenle nakledilmesini sağlamaktadır. Firmamız eşyalarınızı, en uygun nakliyat aracı ile nakleder. Ayrıca eşyalarınızın nakliyesi sırasında her türlü hasar ve zararı önlemek için ücretsiz olarak sigortalamaktadır. Böylece nakliye sırasında meydana gelebilecek hasar ve zararların önüne geçmektedir. Firmamızın evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri personelimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat