+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Darıca Evden Eve Nakliyat


Önceleri Kocaeli – Gebze’ ye bağlı bir mahalle iken sonraları Bakanlar kurulu kararı Gebze İlçesinden ayrılarak ilçe haline getirilmiştir. Darıca, Türkiye’ nin en ünlü hayvanat bahçesi ve doğal yaşam alanına sahiptir.

            Darıca havası, piknik alanları, kafeteryaları, restoranları, çocuk oyun alanları ile İstanbul’un hemen yanı başında bir vahayı andırıyor. Darıca sadece İstanbul ve Türkiye’ nin değil aynı zamanda yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor ve sık sık ziyaret ediliyor. Darıca’ ya yerleşmek istiyorsunuz ama ev toplamak, taşımak size çok zor ve zahmetli mi geliyor. O halde bizi arayın. Sizin yerinize evinizi toplayalım, eşyalarınızı paketleyelim ve istediğiniz adrese naklederek, eşyalarınızı yerleştirerek evinizi teslim edelim.

            Firmamız, halen İstanbul’ un evden eve nakliyak konusunda marka şirketlerinden birisidir ve evden taşımacılık konusunda farkını her zaman ortaya koymuştur. Eşyalarınızı nakliyat süresince ücretsiz olarak sigorta ettiriyoruz. Böylece eşyalarınız kaza nedeni ile hasara uğrasa bile zararınız tazmin ediliyor. Yine deneyimli eksperlerimiz, eşyalarınızı taşımadan önce evinizde ekspertiz çalışması yapmaktadır. Böylece eşyalarınızın nasıl toplanacağı, eşyalarınız için ne tür bir araç gerektiği, eşyalarınız binadan indirilirken asansör kullanılıp kullanılamayacağı gibi hususları tespit ederiz. Bu şekilde yaptığımız ekspertiz sayesinde eşyalarınızı en uygun fiyata ve en kısa sürede yeni evinize umaştırırız.

            Eşyalarınızın paketlenmesi sırasında, benzer eşyalar aynı yere konulur. Böylece eşyaların birbirlerinden dolayı zarara uğramalarının, kırılmalarının önüne geçeriz. Ayrıca hassa ve kırılabilecek eşyalarınızın ambalajlanmasını farklı bir şekilde yaparak hasara uğramalarının önüne geçmiş oluruz. Eşyalarınızı nakliyat aracına yüklerken ağır ve sağlam eşyalar alt kısma, hafif ve hassas eşyalar üst kısma gelecek şekilde yerleştiririz. Böylece eşyalarınız nakliye esnasında da zarar görmez.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat