+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat


Bayramoğlu Kocaeli – Darıca ilçesinin bir mahallesidir. Önceleri Üç Burunlar adıyla bilinen mahallenin adı 1956 yılında Bayramoğlu adını almıştır. Bayramoğlu’ nun en önemli özelliği hemen tüm resmi kurum ve kuruluşların bulunduğu ve İstanbul’ a en yakın tatil beldesi olmasıdır. Bu nedenle Bayramoğlu’ nda oturup, İstanbul’da çalışan bir çok insan vardır.

            Bayramoğlu tatil beldesi olmasının yanı sıra İstanbul ile Kocaeli’ nin tam ortasında bulunmaktadır bu nedenle stratejik önemi çoktur. Bayramoğlu’nda E – 80 otoyolu, D – 100 (E-5) karayolu, Eskihisar – Topçular feribot iskelesi, TCDD Tren garı, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Marmaray yüzeysel metrosu bulunmaktadır.

            Siz de bu şirin ve her türlü ulaşıma açık olan beldeye taşınmak, haytanızın her anını tatildeymiş gibi geçirmek isterseniz bizi aramanız yeterlidir. Evden eve nakliyat bizim işimizdir ve evinizi istediğiniz gün ve saatte istediğiniz yere nakledebiliriz. Evden eve taşımacılık konusunda deneyimli ve uzman personelimiz evinizin eşyalarını usulüne uygun olarak ve sağlam bir şekilde nakliyat sırasında zarar görmeyecek şekilde ambalajlar. Ambalajlama sırasında eşyalarınızı cinslerine göre paketler. Bu şekilde eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçeriz.

            Eşyalarınızın paketlenmesinden sonra, eşyaların binadan çıkarılma işlemine geçilir. Bu işlem için mümkün olduğu kadar nakliyat asansörü kullanmaya çalışırız. Çünkü eşyaların en çok hasar gördüğü yerler, merdivenlerdir. Özellikle ağır ve hacimli eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında hasar meydana gelebilir. Bu nedenle evden eve taşımacılık işleminde mümkün olduğu kadar asansör kullanmaya gayret ederiz.    

            Eşyalarınızı yeni evinize de mümkünse asansör kullanarak çıkarırız. Böylece eşyalarınızı hem kısa bir sürede çıkarır, hem de zarar görmeden yerleştirmiş oluruz. Ayrıca eşyalarınızı yeni evinize yerleştirdikten sonra, beyaz eşyalarınızın montajını yaparak çalışır vaziyette size teslim ederiz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat