+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kaynarca Evden Eve Nakliyat


Kaynarca Pendik ilçesine bağlı bir mahalledir. Kaynarca, Pendik ilçesinin kuzey doğusunda yer alır. Kaynarca’ nın toplamda 12 caddesi, 204 sokağı vardır. İstanbul’ un en hızlı büyüyen semtlerinden birisi olduğu için oldukça fazla göç almaktadır. Kaynarca Alt Kaynarca ve Üst Kaynarca olarak ikiye ayrılmıştır. Gelişmişlik olarak Alk Kaynarca, Üst Kaynarca’ ya göre biraz daha fazla gelişmiştir.

            Kaynarca deniz kenarında bir mahalle olmasına rağmen, Pendik Tersanesi nedeni ile sahibi olduğu denizden yeteri kadar faydalanamamaktadır. Fakat iş imkanı İstanbul’un bir çok semtinden çok daha fazladır. Evinizi Kaynarca’ ya taşımak istiyorsunuz ama ev taşımak çok zor geliyorsa lütfen bizi arayın. Evden eve nakliyat konusunda İstanbul’ un önde firmalarından birisi olan nakliyat şirketimiz evinizi sizin istediğiniz günde, istediğiniz yere en kısa sürede ve eşyalarınıza hasar vermeden taşır.

            Evden eve taşımacılık konusunda alanının en deneyimli personellerinden oluşan ekibimiz, öncelikle evinizde ücretsiz olarak ekspertiz yapar. Ekspertiz yapılırken, evinizin bulunduğu yer, evinize nakliyat asansörünün yaklaşıp yaklaşamayacağı, eşyalarınızın miktarı, eşyalarınızın büyüklüğü gibi hususlar etüt edilerek, nakliye işlemi için ön hazırlık yapılır. Yapılan ekspertiz sonrasında, eşyalarınızı en uygun malzemelerle ambalajlayarak taşınmaya hazır gale getiriyoruz. Eşyalarınızın evden çıkarılması sırasında zarar görmemesi için mümkünse asansör kullanıyoruz. Böylece eşyalarınızın evden çıkarılması sırasında merdiven ve duvarlara çarparak hasar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Aynı zamanda firmamız eşyalarınızı olası bir kaza veya herhangi bir hasar durumu için ücretsiz olarak sigortalatmaktadır.   

            Eşyalarınızın yeni evinize taşınması yine mümkünse asansör vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Böylece eşyalarınız en kısa sürede yeni evinize taşınmış olmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalarınızı sizlerin istediği yerlere montajını yaparak kullanıma hazır hale getiriyoruz. Böylece yeni evinize çok daha kolay, hızlı bir şekilde ve yorulmadan yerleşebiliyorsunuz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat