+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Bostancı Evden Eve Nakliyat


Kadıköy ilçesi İstanbul’ un Anadolu yakasındaki en önemli, işlek ve güzel ilçelerinden birisidir. Bu ilçenin mahalleri de e naz ilçenin kendisi kadar ve hakka kendisinden daha meşhurdur. Bu mahallelerden birisi de Bostancı’dır. Bostancı semti Kadıköy’ün doğusundadır ve sahilden yukarıya doğru 2 km. kadar uzanır. Bostancının batısında Suadiye ve Kozyatağı, kuzeyinde Ataşehir / İç Erenköy ve doğusunda Maltepe / Altıntepe mahalleri vardır. Bostancı aynı zamanda Adalar’a en yakın kara parçasıdır. 

            Bostancı ulaşım yönünden İstanbul’ un en merkezi yerlerindendir. Bostancıdan deniz otobüsü, vapur seferleri, tren istasyonu, Kadıköy – Kartal metro hattı vardır. Aynı zamanda Taksim ve Kadıköy dolmuşlarının sefere ilk olarak başladıkları nokta da buradadır. İstanbul fethi ile birlikte İstanbul’ un Anadolu yakasındaki ilk sınırı olarak kabul edilmiş ve İstanbul başlangıcı Çamaşırcı deresi olarak kabul edilmiş bu yüzden buraya bir giriş karakolu kurulmuştur.

            Bostancı’ya mı taşınacaksınız veya Bostancı’ dan başka bir semte mi gideceksiniz. O halde bizi arayın ve evinizi taşıyalım. Eşyalarınızın ve evinizin durumun yerinde tespit etmek amacıyla göndereceğimiz teknik personel eşyalarınızın ve evinizin durumunu, eşyalarınızın çokluğuna, hassas eşya durumuna bakarak özel işlem gerektiren eşya olup olmadığının tespiti yapar. Ayrıca evden eve taşımacılık işleminin en önemli noktası olan eşyaların zarar görmemesi için eşyaları indirebilmek için asansör kullanılıp kullanılamayacağını tespit eder.

            Yapılan ekspertiz sonrasında sizin belirleyeceğiniz bir gün ve saatte gelerek eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı paketlerken en uygun ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Böylece eşyalarınızın binadan indirilmesi, yüklenmesi, nakliyatı ve yeni evinize getirilerek yerleştirilmesi sırasında hasara uğramasının önüne geçiyoruz. Ayrıca firmamız evden eve nakliyat sırasında eşyaları sigorta ettirerek sizlerin olası bir kaza durumunda zarara uğramanızın da önüne geçiyor. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat