+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat


Maltepe ilçesinin bir mahallesi olan Küçükyalı, Bostancı ile Maltepe arasında yer alır. Küçükyalı’ nın merkezi, Altıntepe, Çınar ile İdealtepe’ nin toplamı Küçükyalı semti olarak bilinir. Genellikle yüksek gelire sahip kişilerin Küçükyalı’da yalıları bulunur. Küçükyalı’ya Kadıköy – Kartal metrosu sayesinde çok kısa bir sürede ulaşılabilir. Ayrıca Pendik, Kartal ve Maltepe istikametine giden otobüs, minibüs ve dolmuşların tamamı Küçükyalı’dan geçmektedir. 

            Küçükyalı, gençlerin rahatlıkla gidip eğlenebilecekleri birçok nezih ve temiz mekâna ev sahipliği yapar. Özellikle sahil kesiminde yürüyüş yapanlara, yazları dondurma ellerinde deniz havası almaya gelenleri çokça görebilirsiniz. Ayrıca sahil boyuna yeni açılan birçok balık restoranı ile de yeni cazibe merkezi olan Küçükyalı ‘nın en meşhur caddeleri Bağdat, Atatürk, Rüştü Sarp ve Mektep caddeleridir. Sizde Küçükyalı’nın nezih ve temiz ortamına katılmak ve buraya taşınmak istiyorsanız evden eve nakliyat için bizi arayın.

            Evden eve taşımacılık konusunda İstanbul’ un marka firmalarından birisi olan şirketimiz, taşınma öncesinde evinizde ücretsiz ön keşif yaparak eşyalarınızın nasıl paketleneceği, eşyaların çokluğuna ve büyüklüğüne uygun araç, eşyaların indirilmesi için asansör kullanılıp kullanılamayacağını tespit eder. Sonrasında uygun malzemelerle eşyalarınızı paketleyerek taşınabilir hale getiririz. Eşyalarınızı asansörle binadan aşağıya indirerek nakliyat aracına yükleriz. Eşyalarınız yola çıkmadan evvel firmamız tarafından sigorta ettirilir. Böylece olası bir kazaya karşı eşyalarınızı güvence altına alırız.

            Eşyalarınızı yeni evinize dikkatle taşıyarak yerleştiririz. Beyazı eşyalarınızın montajını yaparak kullanılır hale getiririz. Mobilyalarınızı sizin istediğiniz oda veya salona taşıyarak yerleştirdikten sonra evinizin anahtarını sizlere teslim ederiz. Size de sadece yeni evinize zahmetsizce ve yorulmadan taşınmanın keyfini çıkarmak kalır. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat