+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Maltepe Evden Eve Nakliyat


İstanbul’ un büyüklükte 10.ncu ilçesidir. İlçeye ulaşım karayolu, demiryolu ve deniz yolu ile yapılabilmektedir. Yani Maltepe’ ye her türlü ulaşım imkanı vardır. Maltepe ilçesi Anadolu yakasında ve denize kıyısı vardır. Maltepe, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. 

            Maltepe’ ye demiryolu E – 5 karayolunun alt kısmında kalan Eski Maltepe ‘ nin kurulduğu güzergahtadır. Maltepe’nin karayolu ise Maltepe’ yi üçe ayırır. Bu yol aynı zamanda Maltepe’ ye diğer komşu ilçelerle ulaşımı sağlar. Maltepe’ nin en önemli ve meşhur yolu ise Bağdat Caddesidir. Bu cadde Bostancı ve Pendik arasındaki yolu oluşturur.   

            İstanbul’ un ulaşımı en kolay ilçesi olan Maltepe’ye taşınmak isterseniz veya Maltepe’ den herhangi bir sebeple taşınmak isterseniz, eşya toplamak, eşyaları yükleyip götürecek araç aramanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken firmamızı arayarak evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmaktır. Firmamız uzun yıllara dayanan nakliyat tecrübesi ile evden eve taşımacılık işinde, hızlı, güvenli ve kaliteli nakliyat hizmeti vermektedir.

            Evinizin eşyalarını özenli ve dikkatli bir şekilde paketleyerek ve nakliyeye hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınızın ambalajlanması sırasında beyaz eşyalarınızı bundukları yerden sökerek nakliyeye hazır hale getiriyoruz. Ayrıca eşyalarınızı sigorta ettirerek olası bir hasar ve kaza durumunda zarara uğramanızın önüne geçiyoruz. Eşyalarınızı evden eve nakliyat yapacağımız kamyona dikkatli bir şekilde ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yüklüyoruz.

            Eşyalarınızı yüklerken ağır ve sağlam olanlarını alta ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde koyduktan sonra, üzerlerine hafif ve hassas eşyaları koyuyoruz. Böylece eşyaların nakliye sırasında sarsıntı nedeni ile hasar görmesinin önüne geçiyoruz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat