+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kısıklı Evden Eve Nakliyat


Üsküdar ilçesinin toplamda 33 adet mahallesi vardır. bu mahallelerden birisi de Kısıklı’ dır. Kısıklı adını meydanda bulunan ve suyu az akan kısıklı çeşme adlı bir çeşmeden almıştır. Kısıklı’ nın batısında Burhaniye Mahallesi, kuzeyinde Ferah mahallesi, kuzeydoğusunda Kirazlıtepe mahallesi, güneyinde Küçükçamlıca ve Bulgurlu mahalleleri, doğu tarafında Ümraniye’ye bağlı Tantavi mahallesi, güneydoğu tarafında Ümraniye’ ye bağlı Atatürk ve Namık Kemal mahallesi vardır. Kısıklı aynı zamanda Çakaldağı Mezarlığını ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait olan Çamlıca Sosyal tesislerini bünyesinde barındırmaktadır.   

            Yeni bir eve taşınmak gerçekten çok zor bir iştir, hele de ilk defa ev taşıyacaklar için, ev taşımak, eşya toplamak, toplanan eşyaları yükleyecek araç bulmak gerçekten çok zahmetli bir iştir. Bu nedenle çoğu kişi oturduğu evden memnun olmasa da ev taşımanın zorluğu nedeni ile evini değiştirmeye üşünmektedir. Artık bu tür sorunların hiç birisini yaşamada evinizi taşıyabileceksiniz. Yapmanız gereken, İstanbul’ un en kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalardan biri olan şirketimizi aramak ve evinizi taşımak istediğiniz söylemektir. Sonrasında evden eve nakliyat konusunda uzman olan teknik personelimiz evinize gelerek ekspertiz yapacaktır. Bu ekspertiz işlemi sayesinde eşyalarınızın nasıl nakliyata hazır hale getirileceği, eşyaların evden çıkarılması sırasında asansör kullanılıp kullanamayacağı gibi konular incelenir.

            Yapılan ekspertiz sonrasında evden eve taşımacılık işlemi için gün ve saa tespit edilir. Bu gün belirleme işlemi tamamen sizin istekleriniz ve zorunluluklarınız dikkate alınarak yapılır. Sonrasında evden eve taşımacılık konusunda deneyimli personellerimiz evinize gelerek eşyalarınızı toplayarak nakliyata hazır hale getirir. Bu arada eşyalarınızın tamamı evden eve nakliyat sırasında olası bir kaza ihtimaline karşılık ücretsiz olarak sigortalanır.

            Eşyalarınızın paketlenme işlemi sonrasında, nakliye aracımıza yüklemesi yapılır. Bu yükleme işlemi dikkatli bir şekilde, ağır ve sağlam eşyalar altta, hafif ve kırılgan eşyalar yukarıda olacak şekilde yapılır. Böylece eşyalarınızın nakliyat sırasında zarar görmesinin de önüne geçeriz.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat