+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Yavuztürk Evden Eve Nakliyat


İstanbul Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden Üsküdar’ ın 33 mahallesinden biri olan Yavuztürk mahallesinin batı kısmında Bahçelievler, Mehmet Akif Ersoy ve Ferah mahallesi, doğu kısmında Ümraniye ilçesine bağlı Dumlupınar mahallesi ile Elma kent mahallesi ve güney kısmında ise Üsküdar’a bağlı Tantavim mahallesi bulunmaktadır. Evinizi Yavuztürk mahallesine taşımak veya Yavuztürk mahallesinden farklı bir yere taşıyacaksınız. Ama ev toplamak, eşya kolilemek, araç bulmak size çok zor mu geliyor. Aslında tüm işlerin hiç birisi ile uğraşmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey müşteri destek hattımızı arayarak evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istediğinizi söylemek ve gerisini bize bırakmak.

            Eşyalarınızı dikkatli ve sağlam bir şekilde ambalajlayarak evden eve taşımacılık işlemine hazır hale getiriyoruz. Eşyalarınızı paketlerken aynı cins eşyaları birlikte paketliyoruz. Böylece eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Aynı zamanda eşyaların açılıp yerleştirilmesi esnasında da büyük kolaylık sağlıyoruz. Eşyalarınızı nakliyat süresince ücretsiz olarak sigortalatıyoruz. Böylece istenmeyen durumlara karşı tedbirimizi önceden alıyoruz.

            Eşyalarınızı binadan mümkünse asansörler çıkarıyoruz. Böylece eşyalarınızın binadan çıkarılması sırasında merdiven tırabzanlarına ve merdiven duvarlarına çarparak zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızı yeni evinize de çıkarırken yine asansör kullanıyoruz ve eşyalarınızı kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde yeni evinize yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın arasında bulunan ağır ve taşınması güç olanları evin sizin istediğiniz bölümüne taşıyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyalarınızın da montajını yaparak çalışır halde sizlere teslim ediyoruz. Size de yeni evinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

            Siz de evden eve nakliyatın rahatlığından ve firmamızın uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanmak ve evinizi zahmetsizce taşıtmak istiyorsanız müşteri destek hattımızı arayarak hizmetlerimiz ve uygun evden eve taşımacılık çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat