+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Gebze Evden Eve Nakliyat


Her ne kadar Kocaeli’ nin bir ilçesi olsa da aslında tamamen İstanbul odaklı bir ilçe olan Gebze, Marmara bölgesindeki en büyük sanayi yerlerinden birisidir. Türkiye genel anlamda gelişmişlik ve sanayi bakımından altı (6) ayrı kategoriye ayrılmıştır. Gebze 1. derece sanayi bölgesidir.

            Gebze sürekli nüfusu artan ve sürekli büyüyen bir şehirdir. Siz de Gebze’ ye taşınmak veya Gebze’ den taşınmak istiyorsanız ve evden eve taşımacılık size çok zor geliyorsa firmamızın uzun yıllara dayalı tecrübesi ile evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

            Firmamız evden eve taşımacılık konusunda sizlere çok daha faydalı olabilmek, eşyalarınıza zarar vermeden hızlı ve kısa bir sürede taşınma işlemini gerçekleştirebilmek için evinize ücretsiz olarak eksper göndererek eşyalarınızın ve evinizin durumunu tespit ediyoruz. Eşyalarınızın arasında özel işlem gerektiren eşyalar var ise ambalaj malzemelerini ona göre ayarlıyoruz. Ayrıca evinize asansör yaklaşma ve taşıma işleminde asansör kullanma imkanını araştırıyoruz. Böylece eşyalarınızı asansörle indirerek, eşyaların zarar görmesinin önüne geçiyoruz.

            Eşyalarınızı, en uygun ambalaj malzemeleri ile paketleyerek, binadan çıkarılma, araca yükleme, nakliyat ve yeni evinize çıkarılma sırasında hasar görmesinin önüne geçiyoruz. Ayrıca eşyalarınızı evden eve taşımacılık aracına yüklerken aralarında boşluk kalmayacak şekilde yerleştiriyoruz. Böylece eşyalarınız nakliyat sırasında sarsıntı ve birbirlerine çarpma nedeni ile zarar görmüyor.   

            Eşyalarınızı yeni evinize mümkünse asansör kullanarak çıkarıyoruz. Böylece eşyalarınızı kısa bir sürede, hızlı bir şekilde ve zarar görmeden yeni evinize yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize yerleştirdikten sonra beyaz eşyalarınızın montajını yaparaka çalışır bir vaziyette size teslim ediyoruz. Size de sadece yeni evinize zahmet çekmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini yaşamak kalıyor.

            Firmamızın sigortalı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak, ev taşımanın zorluklarını yaşamadan yeni evinize yerleşmek isterseniz lütfen müşteri destek hattımızı arayarak hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat