+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Çayırova Evden Eve Nakliyat


İstanbul o kadar büyüdü ki artık Kocaeli ile birleşmek üzere. Bugün birçok İstanbul’ lu İstanbul dışında ama İstanbul’ a yakın yerlerde ikamet ediyor. Bu yerleşim birimlerinden birisi de Kocaeli iline bağlı Gebze ilçesinin bir mahallesi olan fakat daha sonra Bakanlar kurulu kararı ile ilçe yapılan Çayırova’ dır. Bu ilçe son yıllarda gösterdiği gelişme ile İstanbul’ un arka mahallesi haline gelmiştir. Çayırova ilçesinde cam fabrikası, cam elyafı üreten fabrikalar, bu fabrikalara ait lojmanlar, sosyal tesisler ve birçok farklı alanda faaliyet gösteren fabrikalar vardır.

            Çayırova ilçesinde iş buldunuz ve taşınmanız gerekiyor. Ve siz evinizi ve eşyalarınızı nasıl toplayacağınızı bilmiyorsunuz. Evinizi taşımak için sıkıntı yapmanıza hiç gerek yok. Yapmanız gereken tek şey firmamızın telefon destek hattını arayarak evinize eksperimizi çağırmanızdır. Sonrası tamamen bizim kontrolümüzde gerçekleşecek taşınma işlemidir. Evden eve nakliyat için öncelikle eksperimiz evinize gelerek ücretsiz ekspertiz yapmaktadır. Böylece eşyalarınızın cinsi, miktarı, büyüklüğü tespit edilerek taşınma işlemi için izlenecek yol tespiti yapılır. Aynı zamanda eşyalarınızın taşınacağı kamyonun büyüklüğü de bu ekspertiz işlemi sırasında yapılır. Evden eve taşımacılık işleminde kullanacağımız aracın büyüklüğü aynı zamanda eşyalarınızın korunması ve zarar görmemesi için de önemlidir. Çünkü eşyaların arasında boşluk kalması, kasanın gereğinden fazla boş kalması durumunda eşyalarınızın sarsıntı ve birbirine çarpması nedeni ile zarar görebilir.

            Evden eve nakliyat konusunda deneyimli personelimiz evinize gelerek eşyalarınızı usulüne uygun olarak paket yapar. Aynı cins ürünlerin aynı ambalaj içinde sarılması çok önemlidir. Böylece eşyalarınız yerleştirilirken çok daha hızlı yerleştirilir. Aynı zamanda aynı paket içinde olduğu için zarar görme ihtimali de ortadan kalkacaktır.

Kurumsal

Şehiriçi Nakliyat