+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat


Nakliyat konusu belki de Türkiye’ nin en karmaşık işlerinden birisidir. Çünkü A noktasından B noktasına eşyayı 100 birim paraya taşıtabileceğiniz gibi, aynı mesafeyi ve aynı eşyayı 300 birim paraya da taşıtabilirsiniz. Birçoğumuz aradaki bu farkı anlamakta oldukça zorlanır. Çünkü maksat Şehirler Arası Nakliyat işinden para kazanmaksa, her iki nakliyatçı da para kazanıyor. Ve birçoğumuz da nakliye işimiz olduğunda, işin fiyat kısmı ile ilgilendiğimiz için başka taraflarına bakmadan, nakliyat işini en uygun ve ucuz yapana veriyoruz.

Olaya bir de şu açıdan bakmakta yarar var. Nakliyat işini ucuza yapan nakliyecinin araçları genellikle eski model araçlardır. Ayrıca yakıt maliyetin düşürmek için, motorinden daha ucuz olan motor yağı kullanmaktadırlar. Araçların periyodik bakımları yapılmamakta, lastikleri düzenli olarak değiştirilmemektedir. Aynı zamanda piyasada iş bulamayan şoförlerle, ucuz fiyata anlaşılmaktadır. Tüm bunları topladığınızda ortaya düşük maliyetli bir nakliye işi ortaya çıkmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Fakat bu düşük maliyetin sakıncalarını ve eşyalarınıza verebileceği zararları hesaplamak ve ihtimal dahilinde tutmak gerekir. Çünkü ucuza yapılan işlerin risklerinin olacağı muhakkaktır. Araçla eski model olduğu için kaza yapma, eşyaları zamanında yerine ulaştıramama, araçta yakıt olarak kullanılan motor yağı nedeni ile yangın çıkma, piyasada şoför olarak iş bulamayan kişilerle nakledilen eşyaların çalınma, kaybolma gibi riskleri vardır. Bu nedenle siz nakliyeyi ne kadar ucuza yapmaya çalışırsanız çalışın, taşıma, paketleme, nakliye ve yakıt maliyetleri belirli bir oranın altına düşmenizi imkansız kılar.

Firmamız şehirler arası nakliyat konusunda alanının en deneyimli firmalarından birisidir. Tüm şehirler arası nakliye işleri uygun ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapılmaktadır. Hür türlü ev eşyanız, ofis, büro, fabrika, dershane, hastane, mağaza, fuar eşyalarınız, piyano , para kasası taşımacılığı yapmaktadır. Hizmetlerimiz bulunduğu yerden alıp , istenilen yere teslim şeklindedir. Bu şekilde siz eşyalarımı nasıl yükleyeceğim, nasıl indirip yeni binaya taşıtacağım gibi sıkıntılar yaşamıyorsunuz. Firmamız tüm bu işlemleri sizin için deneyimli personelimizle yapıyoruz.

Şehirler arası nakliyatta kullandığımız araçlarımızın tamamı yüksek modelli, periyodik bakımları devamlı olarak yapılan, yakıtları, ulusal akaryakıt şirketlerinin bayilerinden alınan araçlardır. Ayrıca araçlarımızda çalışan şoförlerimizin tamamı uzun yıllardan bu yana beraber çalıştığımız, deneyimli ve son derece güvenilir personellerden oluşmaktadır. Şehirlerarası nakliyatta esas olan nakliyesi yapılan eşyaların zamanında, sağlam ve istenilen yere ulaştırılmasıdır. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi, geniş araç parkı ile her türle nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasite ve güçtedir.   

Şehir içi Nakliyat