+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı


Ofis taşımacılığı, en kısa zamanda, hızlı, dikkatli ve sorunsuz bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü ev taşımacılığından oldukça farklı bir prosese sahiptir. Ev eşyası taşımacılığından önünüzde geniş bir zaman varken, ofis taşımacılığında çoğu kere ofis eşyalarının belirtilen günde, aynı gün içinde taşınıp yeni yere yerleştirilmesi ve en geç bir sonra yeni işyerinin hizmete sokulması gerekir. Çünkü ev eşyasında önemli olan eşyaların sağlam ve belirtilen günde yerinde olması gerekirken ofis taşımacılığında ise  nakliye işini çok hızlı yapmanız yetmez, aynı zamanda eşyaları sağlam bir şekilde taşımanız gerekir.

Firmamız her türlü ofis eşyalarınızın nakliyesini çok kısa bir sürede, hızlı bir şekilde yapar ve ofis eşyalarınızı en kısa sürede yeni işyerinize taşıyarak iş kaybınızın minimumda kalması için çalışır.

Ofisi ve işyerinizin taşınması mı gerekiyor. Bizi arayın. Deneyimli ve uzman personelimiz gelerek öncelikle ön görüşme yaparak taşınacak eşyaların ön tespitini ve taşıma yöntemini belirlesin. Yeni işyerinizin uzaklığına göre yapılacak olan çalışma ile eşyalarınızın nasıl nakledileceğini tespit edelim. Ve ofis / işyerinizin nakliyesi için gerekli olan en uygun aracı seçerek nakliye gününde işyerinizde hazır edelim.

Ofisinizdeki mobilyalarınızı, masalarınızı, dolaplarınızı, çok dikkatli bir şekilde paketler ve eğer varsa diğer eşyalarınızı da itina ile paketleriz. Burada sizden istenen tek şey kıymetli ve değerli evrakınızı muhafaza altına almanız. Çünkü evrak nakliyesi çok farklı bir iş alanı ve nakliye konusudur.   

Ofis Taşımacılığı

Ofis / işyeri nakliyesinde eşyalarınızın cinsine göre hakliye aracı belirleyerek eşyalarınızı belirlediğimiz en uygun araçla naklederiz. Ofis eşyalarınız öncelikle çok düzgün bir şekilde paketlenerek, sarılarak nakliyeye hazır hale getirilir. Eşyalarınız paketleme ve nakliye için hazırlama esnasında çok titiz bir şekilde hareket edilerek kırılacak eşyalarınızı işaretleyerek kırılmalarını ve hasar görmelerini engelleriz. Ağır ve büyük hacimle eşyalarınız battaniye vb. paketleme malzemeleri ile paketlenir ve nakliye esnasında ekstra koruma sağlanır.

Ayrıca ofis veya işyeriniz yüksek bir binada ise eşyalarız asansörle indirilerek merdivenlerden indirilmesi esnasında hasar görmelerinin önüne geçilir. Araca Eşyalarınız aralarda boşluk kalmayacak ve nakliye esnasında sarsılmayacak şekilde istiflenir. İstif esnasında ağır ve büyük hacimli eşyalarınız alta, hafif ve küçük hacimli eşyalarınız üst kısmı konularak sürtünme, sarsıntı gibi  hasara yol açabilecek unsurlar bertaraf edilmeye çalışılır. Eşyalarınızın nakliyesi esnasında hızlı ve dikkatli davranılarak sürücü hataları minimuma indirilir.

Ofis / işyeri eşyalarınız yeni işyerinize / ofisinize getirildikten sonra yeni çok dikkatli bir şekilde indirilerek ofise taşınır. Mobilyalarınızdan ve diğer eşyalarınızdan sökülerek getirilmiş mobilya veya eşyanız varsa bun eşyalar deneyimli teknik personelimiz tarafından yeniden montajı yapılarak sizlere teslim edilir. Sizlere de yeni taşındığınız ofisinizin / işyerinizin tadını çıkarmak kalır. Lütfen fiyat bilgisi ve hizmetlerimiz için irtibata geçiniz.

Şehir içi Nakliyat