+90 (216) 517 00 59   bilgi@gochanevdenevenakliyat.com.tr
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Eşya Depolama

Eşya Depolama


Evimizi veya büromuzu taşırken bazen istediğimiz standartlarda ev veya büro bulamayız ya da bir şekilde eşyalarımızı, bir süreliğine muhafaza etmemiz gerekir. O zaman da eşyalarımız koyabileceğimiz, sağlam, eşyalarımızın zara görmeyeceği geri teslim alırken hasarsız ve eksiksiz teslim alabileceğimiz bir yere ihtiyacımız olur.

 

Eşya depolamak dikkat ve özen isteyen bir iştir. Çünkü depolanması için teslim edilen eşyaların sağlam ve düzgün bir şekilde istiflenmesi, istif esnasında zarar görmemesi, hasara uğramaması gerekir. Arıca eşyaların istifleneceği deponun sağlam, dış etkilerden korunmuş, iklim koşullarına karşı korunaklı olması mecburidir. Çünkü yağmur zamanı çatısı delik ve akıtan bir deponun içerisinde bulunan eşyaların zarar görmesi kaçınılmazdır. Ayrıca eşyaların istiflenmesi esnasında dikkatli bir şekilde istiflenmesi, özellikle kırılabilecek eşyaların dikkatli bir şekilde istiflenmesi şarttır.

 

Eşya Depolama

Ayrıca depolanacak eşyaların sağlam bir şekilde envanterinin çıkarılması, istif esnasında aynı kişi / firmaya ait eşyaların aynı yerde ve birlikte istiflenmesi de esastır. Teslim alınıp depolanacak eşyaların sağlam bir şekilde kayıtlarının ve envanterinin çıkarılarak teslim alınması, eşya sahibine teslim alınan eşyaların envanterinin listesinin bir suretinin teslim edilerek eksik eşya teslimin önüne geçilmesi gerekir.

Firmamız eşyalarınızın depolanmasını taşıma ve eşya istifleme konusunda deneyimli ve tecrübeli personel yapar. Teslim aldığımız eşyaların tamamının envanteri çıkarılarak teslim alınır ve teslim alınan eşyalarınızın envanter listesinin bir sureti size teslim edilir. Diğer suret ise eşya teslimi esnasında karşılaştırılmak üzere firmamız kayıtlarında muhafaza altına alınır. Eşyalarınız istiflenirken mutlaka hep birlikte ve aynı sıra raflara istiflenir. Aynı zamanda eşya istifleme kurallarına riayete edilerek yapılan istifleme dolayısıyla eşyalarız kesinlikle zarar görmez.

Eşya depomuz, tamamen eşya depolamak amacıyla oluşturulduğu için, depomuzda kullandığımız raf sistemleri, kesinlikle amaca uygun sistemlerden oluşmaktadır. Depolarımızda kullandığımız raf sistemleri, başta sırt sırta raflar olmak üzere, dar / geniş koridor ve ağır yükler için raflar olarak tesis edilmiştir. Bu şekilde kurulan raflar ile de her türlü ebat ve ağırlıktaki eşyalarınızın depolanmasını kolaylaşmakta, aynı zamanda eşyalarınızın istif sonrasında da zarar görmesi de engellemektedir.

Firmamız ev eşyası depolama, iş yeri ve büro depolama gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Hassas ve korunması gereken eşyalarınızın (eşyaları göstermeniz ve hassas olduklarını belirtmeniz gerekmektedir)  depolanması esnasında gereken dikkat ve itina gösterilerek eşyalarınızın hasar görmesi engellenmektedir.

Firmamızdan Eşya depolama hizmetinin yanı sıra, aynı zamanda, işyeri ve büro eşyası depolaması, depo taşıma hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

Şehir içi Nakliyat